Pozyskujesz nowych klientów. Każdy nowy klient to nie tylko nowe przychody dla także i nowe doświadczenia. Każde takie doświadczenie zmienia Twoją firmę, a przynajmniej tak powinno być. Jeżeli Twoja firma korzysta z tej wiedzy i dostosowuje swoją ofertę to oznacza, że się rozwija. Tylko firmy, które się rozwijają mają szansę przetrwać na rynku.

Osobiście codziennie coś usprawniam w ofercie lub procesach w Fachowcy.pl Ventures S.A. bo firma to żywy organizm, który powinien się rozwijać.

Jest takie miejsce gdzie w końcu tymi wszystkimi zmianami trzeba się podzielić z innymi. To miejsce to nasza oferta, a nasza oferta to strona internetowa dla firmy. Uwzględniając, że ponad 54% nowych zleceń dla małych i średnich firm pochodzi z Internetu, strona www naszej firmy jest właśnie tym miejscem gdzie potencjalny Klient dowiaduje się o Twojej ofercie. Ta oferta powinna być aktualna - strona internetowa Twojej firmy powinna cały czas się rozwijać.

Dlatego usługi w zakresie obecności firmy w Internecie w celu pozyskania zleceń, które świadczą Fachowcy.pl Ventures S.A., świadczone są w sposób ciągły w modelu abonamentowym. Dzięki temu zawsze kiedy chcesz coś zmienić na swojej stronie www wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz na naszą INFOLINIĘ, a my Ci pomożemy. Oczywiście zmiany możesz także wykonywać za pomocą naszego panelu do zarządzania usługami online. Cel mamy prosty - chcemy, żeby wszystko co związane z obecnością Twojej firmy w sieci było tak proste i wystandaryzowane jak obecnie są usługi bankowe i telekomunikacyjne - chcemy, żeby wszystko było u nas tak proste jak jest w sklepach IKEA. Chcemy, żebyś myśląc o czymkolwiek związanym z internetem dla Twojej firmy myślał o fachowcach od internetu :)

Jeżeli stoisz w miejscu to znaczy, że się cofasz bo świat dookoła cały czas się rozwija. Jeżeli się rozwijasz ale nikt o tym nie wie bo Twoja strona nie była aktualizowana od roku to nie przekłada się to na sprzedaż i pozyskanie zleceń z Internetu. Wiemy, że Internet to problem, którego chcesz się pozbyć - skorzystaj z naszych usług. Ty jesteś fachowcem w swojej dziedzinie, a my jesteśmy fachowcami od Internetu!

70% wydatków na reklamę w Google to pieniądze wyrzucone w błoto!

Dlaczego? Bo firmy nie są gotowe do tego, żeby ktoś odwiedził ich stronę. Firmy nie są gotowe do tego, żeby ktoś szukał informacji ("googlował") na ich temat w sieci. Bądź gotowy na pozyskanie zleceń z Internetu i skorzystaj z oferty fachowcy.pl.