witryna chłodnicza

Produkty spożywcze powinny być przechowywane w odpowiednich temperaturach, które zaleca producent, pozwala to zachować świeżość artykułów żywnościowych oraz gwarantuje konsumentom bezpieczeństwo i najwyższą jakość wyrobów. W sklepach, w restauracjach oraz w kawiarniach i cukierniach produkty przechowywane są w specjalnych witrynach. Oszklona lada zapewnia nie tylko optymalne warunki do przechowywania żywności, ale także w środku można w sposób atrakcyjny eksponować dania i produkty. Witryna chłodnicza to najlepsza metoda na sprzedaż świeżych wędlin i serów w sklepach spożywczych.

Do czego służą witryny chłodnicze?

Lady dedykowane do przechowywania produktów świeżych, takich jak mięsa, wędliny, nabiał oraz warzywa i owoce są niezbędne w sklepach i w restauracjach. Szkło zapewnia dobrą widoczność, co jest dodatkowym atutem zarówno dla sprzedawcy, jak i dla klienta, który odwiedza dany lokal. Nowoczesna witryna chłodnicza jest wyposażeniem energooszczędnym, posiada agregat wewnętrzny, który dodatkowo zawiera specjalny sterownik. Technologia sprawia, że urządzenie jest bardzo wydajne i tanie w utrzymaniu. Lada chłodnicza powinna być łatwa do wyczyszczenia, aby zachować świeżość produktów, należy myć ją regularnie dedykowanymi środkami. Temperatura w witrynie jest stała, można ją kontrolować i dopasować do danej grupy artykułów spożywczych, które są w niej przechowywane. Ciekawym rozwiązaniem są narożnikowe witryny, które pozwalają lepiej zaaranżować i wykorzystać niewielką przestrzeń w sklepie. Lada dobrze prezentuje się w małych sklepach.

Nowoczesne lady chłodnicze — czym się charakteryzują?

Witryna chłodnicza w sklepach spożywczych musi być energooszczędna, posiadać wygodny blat roboczy, który zapewnia komfort podczas obsługi klienta i porcjowania produktów spożywczych. Nowoczesne lady są wykonane z materiałów wysokiej jakości, które są odporne na wilgoć, na temperaturę oraz na działanie lekkich kwasów. Frontowe, uchylane szyby, które są niezbędnym elementem witryny chłodniczej, znacznie ułatwiają utrzymywanie mebli w czystości. Lady są specjalnie izolowane materiałami, które pozwalają wydajniej utrzymać wymaganą temperaturę w środku witryny. Profesjonalne wyświetlacze cyfrowe pomagają kontrolować temperaturę, a alerty informują o przekroczeniu wymaganej wartości. Modułowe witryny chłodnicze to świetne rozwiązanie w dużych sklepach, można je dowolnie łączyć oraz dostawiać. Moduły ułatwiają transport mebli chłodniczych, ale też sprawiają, że łatwiej przemeblować powierzchnię sklepu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here