Czy zastanawialeś się kiedyś jak zwiększyć sprzedaż na Allegro? Wystarczy zrobić u nas remarketingową kampanie reklamową aukcji na Allegro lub innych serwisów ogłoszeniowych. Retargeting to najbardziej wydajny i opłacalny sposób na poprawę konwersji Twojej sprzedaży. W tym artykule pokażę Wam jak w prosty sposób korzystając z naszych usług możemy "przechwycić" osoby, które były na Twojej aucji Allegro lub innym serwisie aukcyjnym.

 

Czy zastanawialeś się kiedyś jak zwiększyć sprzedaż na Allegro? Wystarczy zrobić u nas remarketingową kampanie reklamową aukcji na Allegro lub innych serwisów ogłoszeniowych. Retargeting to najbardziej wydajny i opłacalny sposób na poprawę konwersji Twojej sprzedaży. W tym artykule pokażę Wam jak w prosty sposób korzystając z naszych usług możemy "przechwycić" osoby, które były na Twojej aucji Allegro lub innym serwisie aukcyjnym

 

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro? Jak zacząć?

Na podstawie posiadanej przez Ciebie grupy produktów, wykonujemy segmentację w naszym systemie WAY2TRAFFIC tworząc listy profili czyli osób zainteresowanych konkretnymi produktami Twoich aukcji. 

segmentacja profili osób odwiedzających aukcje allegro Remarketing

 

Prosta integracja

Nie potrzebujemy dostępu do Twojeko konta Allegro, wystarczy wkleić w edytorze HTML szablonu aukcji, jedną linijkę naszego kodu. Od teraz oznaczamy osoby, które były na Twoich aukcjach. Wystarczy, że każda z tych osób wejdzie na Facebook, wp.pl, pudelek.pl fakt.pl, olx.pl oraz kilkaset tysięcy innych stron z sieci reklamowej Google i może zobaczyć tam reklamę Twoich produktów. Retargeting ma za zadanie zwiększenie zaangażowania tych osób do powrotu na Twoje aukcje w celu wykonania zakładanej przez Ciebie czynności czyli zwyczajnie zakupu produktu. 

 

Remarketing aucji Allegro - Kampania

Kreacją reklamową wraz z opisem możemy zachęcać osoby do powrotu na Twoje aukcje, pamiętaj, że nie musi być to ten sam produkt. Osoby odwiedzające aukcje np. spodni, mogą zobaczyć reklamę koszuli z przekazem reklamowym, że ta koszula będzia pasować do spodni które nasz potencjalny klient oglądał, a kupując dwa produkty razem oszczędzi na przesyłce. 

System reklamowy wykorzystuje wszystkie wejścia na Twoje aukcje, jeśli dodatkowo posiadasz własną stronę wraz ze sklepem i tam także umieścisz nasze kody trackingowe nasz system reklamowy jest w stanie odszukać tych użytkowników którzy odwidzili te dwa miejsca a skierowana do nich reklama znacząco zwiększa pradopodobienstwo, że wykonując retergeting dokonają zakupu właśnie u Ciebie a Ty dodatkowo zapłacisz mniej niż standardowy koszt pozyskania klienta. 

 

Raporty

Dzięki implementacji naszych kodów trackingowych w swoich aukcjach Allegro, będziesz miał dostęp do raportów, dzięki którym dowiesz się jak często internauci powracjają na Twoje aucje, skąd pochodzą, kiedy klikają w reklamy i na jakich serwisach. Dzięki temu można poznać ich zainteresowania, aby optymalizować kamapanie reklamowe w taki sposób aby płacić jak najmniej a mieć jak największą sprzedaż. 

 

Korzyści

Remarketing jest najbardziej efektywnym i opłacalnym narzędziem do budowania zasięgu osób zainteresowanych swoimi produktami. Budujesz świadomość marki dzięki reklamom skierowanym do osób odwiedzających aukcje oraz Twoją stronę internetową. Na podstawie zebranej grupy profili, odpowiednie algorytmy naszego systemu reklamowego są w stanie odszukać w Internecie użytkowników podobnych, czyli spełniających odpowiednie kryteria. Remarketing może być realizowany także do lokalizacji fizycznej, jeśli posiadasz sklep stacjonarny, możemy wyświetlić reklamę osobom odwiedzającym Twoje aukcje i będącym w okolicy Twojego sklepu. 

Pamiętaj, Ty decydujesz ile chcesz wydać na kampanię reklamową.

Zapraszam do kontaktu!