FAQ

A to ja już kupuję reklamę w Google i mam kogoś od pozycjonowania.

A czy wie Pan/Pani, że 80% pieniędzy wydawanych na reklamę w Google, są to pieniądze wyrzucone w błoto? Po pierwsze, jeżeli Pana/Pani firmowa strona internetowa nie jest zrobiona w wersji dostosowanej do telefonów komórkowych, to traci Pan/Pani od razu ok 50% potencjalnych Klientów, bo ponad 50% wyszukań w Google, jeżeli chodzi o ofertę małych i średnich firm, pochodzi właśnie z urządzeń mobilnych. Dalej, jeżeli na swojej stronie internetowej nie ma Pan/Pani dostępnych wszystkich kanałów kontaktu Klienta z firmą, jak telefon, adres e-mail czy livechat, to znowu traci Pan/Pani kolejnych potencjalnych klientów. Dalej; czy robiąc reklamę w Google korzysta Pan/Pani z remarketingu? Czy wie Pan/Pani, że remarketing potrafi zwiększyć konwersje nawet o 600%? Nie o 60%, tylko o 600%! Konwersja to jest to, ile osób, które weszły na Pana/Pani stronę, skontaktuje się z Panem/Panią. Czyli może Pan/Pani mieć od razu 6 razy więcej Klientów korzystając z tej technologii. Jeżeli Pan/Pani jest naszym klientem to wszystkie te rzeczy, o których opowiadałem, są w 100% przygotowane, więc dzięki nam efektywnie pozyskuje Pan/Pani Klientów z Internetu. To jedyna taka oferta na rynku. Wszystkie usługi w jednym miejscu w najlepszej cenie!

Co jeśli mam już opłacony hosting w innej firmie?

Strony internetowe dla firm, które robimy, powstają na naszej platformie i dzięki temu możemy w łatwy sposób nimi zarządzać - przykładowo jak Google coś zmieni w algorytmach i trzeba dostosować stronę pod te zmiany, to my zmieniamy tylko w jednym miejscu na naszej platformie, a zmiany są już widoczne na stronach wszystkich naszych klientów. Jeżeli Pan/Pani ma wykupiony hosting w innej firmie to trzeba z niego zrezygnować - oczywiście możemy to załatwić za Pana/Panią.

Co jeśli nie potrzebuję wizytówek?

W pakiecie platynowym istnieje możliwość wymiany wizytówek na projekt ulotki. Z doświadczenia wiem jednak, że wizytówki są niezbędne każdej firmie.

Co jeśli przez cały okres trwania umowy nie wykorzystam wszystkich wizytówek, które są w pakiecie?

Jeżeli wizytówki nie są Panu/Pani potrzebne, to możemy przygotować materiały promocyjne innego typu. A jeżeli nie wykorzysta Pan/Pani wszystkich wizytówek w danym okresie, to niestety nie przechodzą one na nowy okres, ale za to w nowym okresie znowu ma Pan/Pani dostępną taką samą liczbę kompletów wizytówek do wykorzystania.

Co jeśli żadne zaproponowane przez Was logo mi się nie spodoba?

Do zaproponowanego przez nas logo mogą Państwo zgłosić uwagi, które zostaną uwzględnione przez naszego grafika. Jeżeli jednak chcieliby Państwo otrzymać więcej propozycji logo, niż przewiduje to Państwa pakiet, istnieje możliwość wykupienia usługi dodatkowej polegającej na wykonaniu dodatkowych projektów logo.

Co wpływa na pozycję strony w Google?

Na pozycję wyników wyszukiwania wpływa szereg czynników. W branży SEO mówi się o około 200 takich czynników, z czego kilka z nich ma wyjątkowe znaczenia (co nie oznacza, że te mniej ważne można pomijać). Do najważniejszych z nich należy wymienić: (w kolejności od najważniejszych) - UX "user experience” użyteczność strony - Szybkość wczytywania (każda nasza witryna przechodzi taki test Google) - Dostosowanie do urządzeń mobilnych (każda nasza witryna przechodzi test Google w tym zakresie) - Aktywność w Social Media (polubienia, udostępnienia) wszystkie zdarzenia w profilach społecznościowych mają znaczenie. - Polityka linkowania (backlinks) - Ma to ogromne znaczenie, ponieważ nie liczy się ilość a jakość tych linków i jakość witryn odsyłających. Wg zasad, Google będzie blokował w wynikach wyszukiwania strony internetowe, które używają linków nienaturalnych. Wg oceny Google wszystkie linki płatne są nienaturalne. Ma to ogromne znaczenia, ponieważ jeden błąd może doprowadzić do usunięcia witryny z wyników wyszukiwania.

Co w przypadku kiedy moja domena jest już opłacona u innego dostawcy?

Domenę „.com.pl” i „pl.” można spokojnie przenieść do nas, bo my jesteśmy rejestratorem domen współpracującym bezpośrednio z NASK, tak samo jako home.pl, czy nazwa.pl - dzięki temu nie musi Pan/Pani płacić już u kogoś innego za swoją domenę, a wszystkie koszty pokryte są w ramach opłaty abonamentowej za jeden z wykupionych u nas pakietów. Jeżeli chodzi o domeny zagraniczne, to oczywiście także wspieramy naszych klientów w zarządzaniu nimi przypominając o konieczności przedłużenia ważności tych domen.

Co w przypadku kiedy na moim telefonie nie będzie działała aplikacja do obsługi ZCK ?

Zawsze można kupić zwyczajny telefon stacjonarny z obsługą tzw. połączeń SIP i taki telefon da się skonfigurować w łatwy sposób, żeby działał z naszą usługą. Telefon czy aplikacja w telefonie to tylko końcówka - sercem systemu jest nasza centrala, która obsługuje wszystkie połączenia.

Czy FreeHotSpot ma gwarancję? Co jeśli urządzenie się zepsuje?

Jeżeli zepsuje się w ciągu 24 miesięcy, to wymieniamy na nowe.

Czy gwarantujecie, że moja strona nie spadnie z obecnej pozycji (ewentualnie jedynie poprawi się)?

Przed wykonaniem każdej nowej witryny, w przypadku kiedy klient już posiada własną stronę, wykonujemy analizę obecnej strony internetowej klienta. Tak, aby przy publikacji nowej, uwzględnić wszelkie przekierowania a także opisy i znaczniki META ze starej witryny. Zakres działań ma na celu dostosowanie strony do obecnych trendów. Efektem tych działań jest poprawa widoczności strony w wyszukiwarce (jej opisy TITLE oraz META Description) Dotychczas realizowane przez nas strony osiągały poprawę w tym zakresie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?

Wypełnij poniższy formularz

Nie czekaj skontaktuj się z nami już dziś!