Wszystkie narzędzia kontaktu klienta z firmą w jednym miejscu, w ramach jednej usługi!

Wszystkie narzędzia kontaktu z Twoimi klientami w jednym miejscu pod pełną kontrolą!

Klient może do Ciebie zadzwonić, napisać e-mail lub porozmawiać z Tobą za pomocą czatu na Twojej stronie www. Może też napisać do Ciebie za pomocą komunikatorów w mediach społecznościowych. Czy jesteś na to gotowy? My mamy rozwiązanie, które w prosty sposób integruje wszystkie kanały kontaktu Klienta z firmą w jednym miejscu!

strony internetowe dla firm z opcją kontaktu

Zobacz co wchodzi w skład naszej usługi w pakiecie
wirtualna centrala telefoniczna na stronie internetowej

Wirtualna centrala telefoniczna

Każde połączenie przychodzące do Twojej firmy będzie obsłużone. Dzięki nam nie stracisz żadnego potencjalnego klienta. Jeżeli nie odbierzesz połączenia w ciągu 30 sekund zostanie ono obsłużone automatycznie przez system, a na koniec dostaniesz od nas SMS z informacją, żebyś oddzwonił na telefon klienta, który chciał z Tobą rozmawiać. Dodatkowo usługa jest zintegrowana ze stroną internetową Twojej firmy w taki sposób, żeby klient mógł się z Tobą skontaktować za pomocą usługi call-back dostępne na stronie. 

Live-chat dostępny na stronie www

Daj swoim użytkownikom możliwość rozmowy na żywo za pomocą chata bezpośrednio z Twojej firmowej strony internetowej. Nie musisz przy tym mieć zatrudnionej dedykowanej osoby do obsługi tego kanału kontaktu. Nasz system zrobi całość komunikacji za Ciebie, a o każdym kontakcie zostaniesz powiadomiony od razu za pomocą SMS, żebyś mógł skontaktować się ze swoim potencjalnym klientem. 

live chat na stronie internetowej
formularz kontaktowy na stronie internetowej

Formularz kontaktowy na stronie www

Budowa oraz zarządzanie wiadomościami wysłanymi za pomocą formularzy kontaktowych w taki sposób, żeby każdy klient zawsze otrzymał odpowiedź. Każda wiadomość rejestrowana jest przez system do zarządzania zgłoszeniami, który przypisuje osobę odpowiedzialną za dane zgłoszenie i pilnuje, żeby finalnie zostało rozwiązane. 


Poczta e-mail w domenie firmowej

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wizerunku wśród Twoich partnerów i klientów to istotnie pomoże Ci w tym adres e-mail w domenie firmowej. Wiadomości e-mail z naszego serwera możesz odbierać w swoim ulubionym programie pocztowym lub w udostępnionej przez nas aplikacji za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Dodatkowo w ramach tej usługi zajemy Ci pełną integrację Twojej poczty e-mail z naszym systemem do zarządzania zgłoszeniami oraz z naszym systemem do zarządzania umawianiem spotkań online. 

Poczta e-mail w domenie firmowej
System umawiania wizyt online

System umawiania wizyt online

Komunikacja z klientem nie tylko polega na tym, żeby udzielić mu odpowiedzi na jego pytanie. Chodzi przecież o to, żeby klient od razu załatwił swoją sprawę. Jeżeli klient chce się umówić z Tobą na spotkanie to nie musisz nawet z nim rozmawiać – wystarczy, że zobaczy dostępne terminy spotkań w Twoim kalendarzu i wybierze ten, który mu pasuje. Dzięki naszemu systemowi umawiania wizyt online oszczędzisz swój czas! 

Integracja z mediami społecznościowymi

Jak często zaglądasz na Facebook? Czy na bieżąco odpowiadasz na pytania, które zadają Ci użytkownicy za pomocą mediów społecznościowych? Czy wiesz, że my możemy zrobić to za Ciebie, a Ty o wszystkim dowiesz się za pomocą wiadomości SMS, którą od nas dostaniesz. Nasz system przeprowadzi automatyczną komunikację z klientem w taki sposób, żeby rozwiązać jego problem i przekazać do Ciebie kontakt w razie potrzeby. 

integracja mediów społecznościowych ze stroną internetową

Całość zintegrowana w ramach jednej platformy do zarządzania zgłoszeniami!

platforma do zarządzania zgłoszeniami odnośnie stron internetowych

 

Generowanie automatycznych odpowiedzi z wykorzystaniem
sztucznej inteligencji.

Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami już dzisiaj!


Kontakt do wybranych działów:

Dla nowych klientów / Dział Sprzedaży:

+48 22 247 80 40

e-mail: sprzedaz@fachowcy.plDla obecnych klientów / Dział Obsługi Klienta (DOK):

+48 22 247 80 40

e-mail: dok@fachowcy.plDział Finansów i Administracji / księgowość:

+48 22 247 80 40

e-mail: finanse@fachowcy.plFacebookGoogle Moja FirmaTwitterYouTube

DZIAŁ MARKETINGU:

+48 22 247 80 40

e-mail: marketing@fachowcy.pl

DZIAŁ PR / SOCIAL MEDIA:

+48 22 247 80 40

e-mail: social@fachowcy.pl

DZIAŁ RELACJI INWESTORSKICH:

+48 22 247 80 40

e-mail: inwestor@fachowcy.pl

NIE WIESZ GDZIE NAPISAĆ?

+48 22 247 80 40

e-mail: info@fachowcy.pl