Sprawdź opinie naszych zadowolonych klientów

Zobacz, jak usługi Fachowcy.pl pomagają rozwijać firmę. Dzięki nam skupisz się na tym co naprawdę ważne w biznesie, czyli na swoich klientach i usłudze. My zrobimy za Ciebie całą resztę. Zobacz co mówią klienci korzystający z naszych usług.

Dlaczego Klienci nam ufają

Dzięki wieloletniej i ciężkiej pracy oraz ogromnemu doświadczeniu naszych specjalistów udało nam się stworzyć innowacyjne narzędzie, które zrewolucjonizowało obecność przedsiębiorstw w Internecie i pozyskiwanie potencjalnych Klientów na ich firmowe strony internetowe. W połączeniu z indywidualnym podejściem i rozwiązaniami dokładnie odpowiadającymi potrzebom Klienta, Fachowcy.pl stała się jedną z najczęściej wybieranych i wielokrotnie nagradzanych prestiżowymi nagrodami firm z branży szeroko pojętego marketingu internetowego, co potwierdzają setki opinii zadowolonych Klientów.

kompleksowa obsługa przekłada się na dobre opinie o firmie Fachowcy.pl

Nasi klienci o nas - opinie Fachowcy.pl

Opinie klientów

Postanowiliśmy spróbować czegoś innego niż tradycyjne pozycjonowanie jak to robiliśmy do tej pory. Wyniki pozycjonowania, widoczność strony - to wszystko zaczęło się poprawiać. Wygląda to bardzo dobrze, jesteśmy zadowoleni i dalej chcemy współpracować!

*************

Dzięki współpracy z Fachowcy.pl mamy kompaktowość usług - mamy wszystko w jednym miejscu i nie musimy się kontaktować z kilkoma osobami. Całością naszej obecności w Internecie zajmuje się jedna firma. Współpraca przebiegała wzorowo, a nasza obecność w sieci cały czas się rozwija.

*************

Szukaliśmy firmy, która da nam kompleksową ofertę w zakresie obecności w Internecie. To co mi się podoba we współpracy to terminowość i otwartość na zmiany. Ze statystyk, które otrzymuję wynika, że nasza pozycja w internecie cały czas się umacnia.

Firma Szkoleniowa Kurs Kasjerski

 

BestMove - Przeprowadzki

 

FootMedica - Klinika zdrowej stopy

 

Nasze realizacje

Opinie / Referencje

 • Składamy serdecznie podziękowania spółce Fachowcy.pl Ventures S.A. za dotychczasową profesjonalną współpracę. Firma dała się poznać jako kompetentny zespół, posiadający doskonałą znajomość branży i oferujący kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firmy, która nie zatrudnia specjalistów ds. marketingu we własnym zakresie.

  Marcin Mikusek, Hungry PR

 • Komunikacja przebiega bardzo sprawnie, pracownicy Fachowcy.pl posiadają dużą wiedzę techniczną na temat oferowanych usług. na wysokim poziomie estetyki i funkcjonalności. Robi ogromne wrażenie na osobach trzecich.

  KANCELARIA ADWOKACKA Magdalena Musiał

 • Fachowcy.pl działają szybko i sprawnie. Efekt końcowy, który otrzymaliśmy estetyczny i funkcjonalny, przewyższający nasze oczekiwania. Komunikacja podczas współpracy fantastyczna, wiedza techniczna ogromna, a cierpliwość do klienta godna podziwu☺

  WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH W GDYNI

 • Długo szukaliśmy firmy, która spełniałaby nasze wymagania zarówno pod względem finansowym jak i jakości wykonywanych usług. Zależało nam także na czasie. Fachowcy.pl Ventures S.A. zaproponowali nam bardzo atrakcyjne warunki umowy. W atrakcyjnej cenie dostaliśmy pakiet zawierający szereg działań mających za zadanie wypromować firmę w Internecie. Nasza firma stała się bardziej widoczna na rynku, a przez to bardziej konkurencyjna dla innych przedsiębiorstw. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z firmą Fachowcy.pl Ventures S.A.

  TIKKURILA Mieszalnia farb Robert Zakrzewski

 • Zależało nam aby nasza firma posiadała funkcjonalna stronę internetową. Potrzebowaliśmy pomocy profesjonalistów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Fachowcy.pl Ventures S.A. Bardzo szybko dostaliśmy gotową stronę zawierającą wszystkie informacje, na których nam zależało. Współpraca z Fachowcy.pl Ventures S.A. to niewątpliwie jedna z lepszych decyzji przez nas podjętych w ostatnim czasie.

  ATIKA Andrzej Atkaczunas

 • Z Fachowcy.pl Ventures S.A. mamy przyjemność pracować od prawie roku. Stworzyli dla nas min. stronę internetową , logo i wizytówki firmowe. Wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego jak ważna jest obecność firmy w Internecie. Cieszymy się, że współpracujemy z tak kompetentną i rzetelną firmą jaką jest Fachowcy.pl Ventures S.A.

  BEST-MOVE Przeprowadzki Sylwester Król

FACHOWCY.PL W LICZBACH

Podsumowanie roku 2016
pakiety stron internetowych

SPRZEDALIŚMY

1136

PAKIETÓW ABONAMENTOWYCH

wyświetlenia reklamy obsługiwanych firm

WYŚWIETLILIŚMY

2 268 945 330

REKLAM NASZYCH KLIENTÓW

kliknięcia w reklamy

ODNOTOWALIŚMY

35 999 250

KLIKNIĘĆ W REKLAMY

ilość leadów

ZEBRALIŚMY

2 031 443

LEADÓW SPRZEDAŻOWYCH

Wartość sprzedaży

KLIENCI SPRZEDALI

2 660 098,46 PLN

TYLE WYNIOSŁA CAŁKOWITA WARTOŚĆ TOWARÓW I USŁUG SPRZEDANYCH DZIĘKI NASZYM REKLAMOM

uruchomione moduły na stronach internetowych

URUCHOMILIŚMY

171 244

MODUŁÓW NA STRONACH INTERNETOWYCH NASZYCH KLIENTÓW

wkład copywriterów

COPYWRITERZY UMIEŚCILI

51 829 506

ZNAKÓW PISZĄC TEKSTY NA STRONY NASZYCH KLIENTÓW

odwiedziny naszych stron internetowych

UŻYTKOWNICY ODWIEDZILI

21 075 960

RAZY WITRYNY NASZYCH KLIENTÓW

czas spędzony na stronach internetowych

UŻYTKOWNICY ŁĄCZNIE SPĘDZILI

11 228 658

MINUT NA STRONACH NASZYCH KLIENTÓW

ilość rozwiązanych zgłoszeń

POMOGLIŚMY ROZWIĄZAĆ 

65 765

ZGŁOSZEŃ SERWISOWYCH OD NASZYCH KLIENTÓW

średni czas odpowiedzi

ŚREDNIO

20 h 58 min

KLIENCI OCZEKIWALI NA ODPOWIEDŹ OD NASZYCH KONSULTANTÓW

zespół Fachowcy.pl

NASZ ZESPÓŁ LICZY OBECNIE

214

OSÓB (119 OSÓB W 2015)

Skontaktuj się z nami już teraz!