Sprawdź opinie naszych zadowolonych klientów

Zobacz, jak usługi Fachowcy.pl pomagają rozwijać firmę. Dzięki nam skupisz się na tym co naprawdę ważne w biznesie, czyli na swoich klientach i usłudze. My zrobimy za Ciebie całą resztę. Zobacz co mówią klienci korzystający z naszych usług.

Dlaczego Klienci nam ufają

Dzięki wieloletniej i ciężkiej pracy oraz ogromnemu doświadczeniu naszych specjalistów udało nam się stworzyć innowacyjne narzędzie, które zrewolucjonizowało obecność przedsiębiorstw w Internecie i pozyskiwanie potencjalnych Klientów na ich firmowe strony internetowe. W połączeniu z indywidualnym podejściem i rozwiązaniami dokładnie odpowiadającymi potrzebom Klienta, Fachowcy.pl stała się jedną z najczęściej wybieranych i wielokrotnie nagradzanych prestiżowymi nagrodami firm z branży szeroko pojętego marketingu internetowego, co potwierdzają setki opinii zadowolonych Klientów.

kompleksowa obsługa przekłada się na dobre opinie o firmie Fachowcy.pl

Nasi klienci o nas: Opinie fachowcy.pl

Wójcik Dental Clinic

 

Firma Szkoleniowa Kurs Kasjerski

 

BestMove - Przeprowadzki

 

FootMedica - Klinika zdrowej stopy

 

Nasze realizacje

Opinie / Referencje

 • Składamy serdecznie podziękowania spółce Fachowcy.pl Ventures S.A. za dotychczasową profesjonalną współpracę. Firma dała się poznać jako kompetentny zespół, posiadający doskonałą znajomość branży i oferujący kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firmy, która nie zatrudnia specjalistów ds. marketingu we własnym zakresie.

  Marcin Mikusek, Hungry PR

 • Komunikacja przebiega bardzo sprawnie, pracownicy Fachowcy.pl posiadają dużą wiedzę techniczną na temat oferowanych usług. na wysokim poziomie estetyki i funkcjonalności. Robi ogromne wrażenie na osobach trzecich.

  KANCELARIA ADWOKACKA Magdalena Musiał

 • Fachowcy.pl działają szybko i sprawnie. Efekt końcowy, który otrzymaliśmy estetyczny i funkcjonalny, przewyższający nasze oczekiwania. Komunikacja podczas współpracy fantastyczna, wiedza techniczna ogromna, a cierpliwość do klienta godna podziwu☺

  WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH W GDYNI

 • Długo szukaliśmy firmy, która spełniałaby nasze wymagania zarówno pod względem finansowym jak i jakości wykonywanych usług. Zależało nam także na czasie. Fachowcy.pl Ventures S.A. zaproponowali nam bardzo atrakcyjne warunki umowy. W atrakcyjnej cenie dostaliśmy pakiet zawierający szereg działań mających za zadanie wypromować firmę w Internecie. Nasza firma stała się bardziej widoczna na rynku, a przez to bardziej konkurencyjna dla innych przedsiębiorstw. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z firmą Fachowcy.pl Ventures S.A.

  TIKKURILA Mieszalnia farb Robert Zakrzewski

 • Zależało nam aby nasza firma posiadała funkcjonalna stronę internetową. Potrzebowaliśmy pomocy profesjonalistów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Fachowcy.pl Ventures S.A. Bardzo szybko dostaliśmy gotową stronę zawierającą wszystkie informacje, na których nam zależało. Współpraca z Fachowcy.pl Ventures S.A. to niewątpliwie jedna z lepszych decyzji przez nas podjętych w ostatnim czasie.

  ATIKA Andrzej Atkaczunas

 • Z Fachowcy.pl Ventures S.A. mamy przyjemność pracować od prawie roku. Stworzyli dla nas min. stronę internetową , logo i wizytówki firmowe. Wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego jak ważna jest obecność firmy w Internecie. Cieszymy się, że współpracujemy z tak kompetentną i rzetelną firmą jaką jest Fachowcy.pl Ventures S.A.

  BEST-MOVE Przeprowadzki Sylwester Król

Skontaktuj się z nami już teraz!