Tysiące zadowolonych klientów

Nie pytamy Cię jak ma wyglądać Twoja strona. Nie musisz nawet wiedzieć co na niej napisać. Ty jesteś fachowcem w swojej dziedzinie, a my jesteśmy fachowcami od Internetu! My pytamy tylko o Twoje cele biznesowe i na tej podstawie składamy spersonalizowany pakiet usług dla Twojej firmy. Wszystkie teksty pisane są przez profesjonalnych copy-writerów, a grafiki robione przez profesjonalnych grafików. Fachowcy.pl dbają kompleksowo o obecność firm w Internecie!

Zobacz kilku naszych wybranych klientów

IVY Beauty & Bubbles

Zanzibar Bandas

Mateusz Gessler

Dash Luxury

Restauracja

Kwiaciarnia

 • Składamy serdecznie podziękowania spółce Fachowcy.pl Ventures S.A. za dotychczasową profesjonalną współpracę. Firma dała się poznać jako kompetentny zespół, posiadający doskonałą znajomość branży i oferujący kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firmy, która nie zatrudnia specjalistów ds. marketingu we własnym zakresie.

  Marcin Mikusek, Hungry PR

 • Komunikacja przebiega bardzo sprawnie, pracownicy Fachowcy.pl posiadają dużą wiedzę techniczną na temat oferowanych usług. Strona internetowa na wysokim poziomie estetyki i funkcjonalności. Robi ogromne wrażenie na osobach trzecich.

  KANCELARIA ADWOKACKA Magdalena Musiał

 • Fachowcy.pl działają szybko i sprawnie. Efekt końcowy, który otrzymaliśmy estetyczny i funkcjonalny, przewyższający nasze oczekiwania. Komunikacja podczas współpracy fantastyczna, wiedza techniczna ogromna, a cierpliwość do klienta godna podziwu☺

  WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH W GDYNI

 • Długo szukaliśmy firmy, która spełniałaby nasze wymagania zarówno pod względem finansowym jak i jakości wykonywanych usług. Zależało nam także na czasie. Fachowcy.pl Ventures S.A. zaproponowali nam bardzo atrakcyjne warunki umowy. W atrakcyjnej cenie dostaliśmy pakiet zawierający szereg działań mających za zadanie wypromować firmę w Internecie. Nasza firma stała się bardziej widoczna na rynku, a przez to bardziej konkurencyjna dla innych przedsiębiorstw. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z firmą Fachowcy.pl Ventures S.A.

  TIKKURILA Mieszalnia farb Robert Zakrzewski

 • Zależało nam aby nasza firma posiadała funkcjonalna stronę internetową. Potrzebowaliśmy pomocy profesjonalistów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Fachowcy.pl Ventures S.A. Bardzo szybko dostaliśmy gotową stronę zawierającą wszystkie informacje, na których nam zależało. Współpraca z Fachowcy.pl Ventures S.A. to niewątpliwie jedna z lepszych decyzji przez nas podjętych w ostatnim czasie.

  ATIKA Andrzej Atkaczunas

 • Z Fachowcy.pl Ventures S.A. mamy przyjemność pracować od prawie roku. Stworzyli dla nas min. stronę internetową , logo i wizytówki firmowe. Wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego jak ważna jest obecność firmy w Internecie. Cieszymy się, że współpracujemy z tak kompetentną i rzetelną firmą jaką jest Fachowcy.pl Ventures S.A.

  BEST-MOVE Przeprowadzki Sylwester Król

Zobacz jak usługi Fachowcy.pl pomagają rozwijać firmę
Zobacz co o naszych usługach mówią nasi klienci. Zobacz jak usługi Fachowcy.pl pomagają prowadzić firmę i rozwijać biznes. Dzięki naszym usługom możesz wreszcie skupić się na tym co naprawdę ważne w biznesie.

Kontakt do wybranych działów:

Dla nowych klientów / Dział Sprzedaży:

+48 22 247 80 40

e-mail: sprzedaz@fachowcy.plDla obecnych klientów / Dział Obsługi Klienta (DOK):

+48 22 247 80 40

e-mail: dok@fachowcy.plDział Finansów i Administracji / księgowość:

+48 22 247 80 40

e-mail: finanse@fachowcy.plFacebookGoogle Moja FirmaTwitterYouTube