Tysiące zadowolonych klientów

Nie pytamy Cię jak ma wyglądać Twoja strona. Nie musisz nawet wiedzieć co na niej napisać. Ty jesteś fachowcem w swojej dziedzinie, a my jesteśmy fachowcami od Internetu! My pytamy tylko o Twoje cele biznesowe i na tej podstawie składamy spersonalizowany pakiet usług dla Twojej firmy. Wszystkie teksty pisane są przez profesjonalnych copy-writerów, a grafiki robione przez profesjonalnych grafików. Fachowcy.pl dbają kompleksowo o obecność firm w Internecie!

Zobacz kilku naszych wybranych klientów

7 razy ładniej

strona internetowa 7 razy ładniej

Zanzibar Bands

strona internetowa zanzibar bandas

Mateusz Gessler

kwiaciarnia arkadia

strona internetowa kwiaciarni arkadii

Pub Hubertus

strona internetowa pubu hubertus

Sklep Fryzjerski

strona internetowa firmy maanu

Zespół Classic

strona internetowa zespołu classic

Restauracja

strona internetowa restauracji OM

Salon urody Daria

strona internetowa salonu urody Daria

 • Składamy serdecznie podziękowania spółce Fachowcy.pl Ventures S.A. za dotychczasową profesjonalną współpracę. Firma dała się poznać jako kompetentny zespół, posiadający doskonałą znajomość branży i oferujący kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firmy, która nie zatrudnia specjalistów ds. marketingu we własnym zakresie.

  Marcin Mikusek, Hungry PR

 • Komunikacja przebiega bardzo sprawnie, pracownicy Fachowcy.pl posiadają dużą wiedzę techniczną na temat oferowanych usług. Strona internetowa na wysokim poziomie estetyki i funkcjonalności. Robi ogromne wrażenie na osobach trzecich.

  KANCELARIA ADWOKACKA Magdalena Musiał

 • Fachowcy.pl działają szybko i sprawnie. Efekt końcowy, który otrzymaliśmy estetyczny i funkcjonalny, przewyższający nasze oczekiwania. Komunikacja podczas współpracy fantastyczna, wiedza techniczna ogromna, a cierpliwość do klienta godna podziwu☺

  WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH W GDYNI

 • Długo szukaliśmy firmy, która spełniałaby nasze wymagania zarówno pod względem finansowym jak i jakości wykonywanych usług. Zależało nam także na czasie. Fachowcy.pl Ventures S.A. zaproponowali nam bardzo atrakcyjne warunki umowy. W atrakcyjnej cenie dostaliśmy pakiet zawierający szereg działań mających za zadanie wypromować firmę w Internecie. Nasza firma stała się bardziej widoczna na rynku, a przez to bardziej konkurencyjna dla innych przedsiębiorstw. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z firmą Fachowcy.pl Ventures S.A.

  TIKKURILA Mieszalnia farb Robert Zakrzewski

 • Zależało nam aby nasza firma posiadała funkcjonalna stronę internetową. Potrzebowaliśmy pomocy profesjonalistów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Fachowcy.pl Ventures S.A. Bardzo szybko dostaliśmy gotową stronę zawierającą wszystkie informacje, na których nam zależało. Współpraca z Fachowcy.pl Ventures S.A. to niewątpliwie jedna z lepszych decyzji przez nas podjętych w ostatnim czasie.

  ATIKA Andrzej Atkaczunas

 • Z Fachowcy.pl Ventures S.A. mamy przyjemność pracować od prawie roku. Stworzyli dla nas min. stronę internetową , logo i wizytówki firmowe. Wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego jak ważna jest obecność firmy w Internecie. Cieszymy się, że współpracujemy z tak kompetentną i rzetelną firmą jaką jest Fachowcy.pl Ventures S.A.

  BEST-MOVE Przeprowadzki Sylwester Król

Zobacz jak usługi Fachowcy.pl pomagają rozwijać firmę
Zobacz co o naszych usługach mówią nasi klienci. Zobacz jak usługi Fachowcy.pl pomagają prowadzić firmę i rozwijać biznes. Dzięki naszym usługom możesz wreszcie skupić się na tym co naprawdę ważne w biznesie.


Kontakt do wybranych działów:

Dla nowych klientów / Dział Sprzedaży:

+48 22 247 80 40

e-mail: sprzedaz@fachowcy.plDla obecnych klientów / Dział Obsługi Klienta (DOK):

+48 22 247 80 40

e-mail: dok@fachowcy.plDział Finansów i Administracji / księgowość:

+48 22 247 80 40

e-mail: finanse@fachowcy.plFacebookGoogle Moja FirmaTwitterYouTube