Dowiedź się więcej o usługach dostępnych w ramach naszych pakietów dla firm

Usługi dostępne są w zależności od wybranego pakietu. Aby sprawdzić, która z usług dostępna jest w wybranym przez Ciebie pakiecie sprawdź w cenniku. Zakres konkretnych usług opisanych poniżej może różnić się w zależności od wybranego pakietu.
Przygotowanie Projektu Logo Firmy

Przygotowanie
Projektu Logo Firmy

Nasi graficy przygotują dla Twojej firmy dedykowane logo oddające indywidualny charakter prowadzonej dizałalności.
Liczba propozycji logo zależna od wybranego pakietu (wybierasz jedną z nich i masz 1 rundę zmian)

domena internetowa .pl lub com.pl

domena internetowa .pl lub com.pl

Fachowcy.pl są oficjalnym rejestratorem domen Polskich dla NASK/ICANN. Zarejestrujemy dla Twojej firmy domenę, stanowiącą adres e-mail oraz adres Twojej firmowej strony internetowej bez dodatkowych kosztów. Wszystko w ramach ceny pakietu.

Profesjonalna Strona Internetowa

Profesjonalna Strona Internetowa

Zaprojektujemy nowoczesną, stronę internetową dla Twojej firmy w wersji standardowej oraz mobilnej, która zostanie także zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. 
Liczba modułów wchodzących w skład strony zależna od wybranego pakietu.

Profesjonalne Zdjęcia z Katalogu dla Strony Internetowej

Profesjonalne Zdjęcia z Katalogu dla Strony Internetowej

Współpracujemy z największymi bankami zdjęć na świecie. Na stronie Twojej firmy wykorzystamy profesjonalne zdjęcia z banku ponad 40 milionów zdjęć. 
Liczba zdjęć do wykorzystania zależna od wybranego pakietu.

Konta Pocztowe (adresy e-mail)

Konta Pocztowe
(adresy e-mail)

Utworzymy dla Ciebie firmowe adresy e-mail w firmowej domenie internetowej. Liczba kont pocztowych zależna jest od rodzaju wybranego przez Ciebie pakietu. Otrzymasz także od nas dostęp do programu pocztowego dostępnego z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Hosting dla Strony WWW oraz Kont Pocztowych (e-mail)

Hosting dla Strony WWW oraz Kont Pocztowych
(e-mail)

Hosting to miejsce na serwerze dla Twojej strony i poczty e-mail. Nasze serwery umieszczone są jednym z najbardziej nowoczesnych centrów danych w Polsce i zarządzane przez zespół specjalistów. Dzięki na wszystkie Twoje dane będą bezpieczne i zawsze dostępne.

Wirtualny numer telefonu

Wirtualny numer telefonu

Przypiszemy Ci firmowy numer stacjonarny, który można skonfigurować tak, aby rozmowy telefoniczne odbierane gdziekolwiek jesteś. Istnieje możliwość automatycznego przełączania rozmów na kolejne numery wewnętrzne wg. zadanej kolejności.
Liczba numerów wewnętrznych zależna od wybranego pakietu.

Zintegrowane Centrum Kontaktów (ZCK)

Zintegrowane Centrum Kontaktów (ZCK)

Osoby dzwoniące na Twój firmowy numer telefonu połączą się z profesjonalnym, interaktywnym menu. W ramach tej usługi możliwe jest także przesyłanie faxu na e-mail oraz nagrywanie rozmów. Dostępność numeru może być zintegrowana jest z informacją na firmowej stronie internetowej i usługą SMS Alert.

Projekt oraz Wydruk Wizytówek Firmowych

Projekt oraz Wydruk Wizytówek Firmowych

Przygotujemy dla Ciebie projekty firmowych wizytówek, które następnie zostaną wydrukowane i dostarczone na podany przez Ciebie adres. 
Liczba kompletów wizytówek zależna od wybranego pakietu
(komplet to 250 sztuk wizytówek dla jednej osoby).

Utrzymanie danych firmy w katalogach

Utrzymanie danych firmy w katalogach

Wpiszemy i/lub zaktualizujemy dane Twojej firmy na Mapach Google oraz w 5 popularnych, bezpłatnych Internetowych katalogach firm tak, aby we wszystkich tych miejscach dane Twojej firmy były spójne i aktualne. Aktualność danych monitorowana jest przez cały okres trwania umowy. 

Zapisanie Danych Firmowych na QR Code

Zapisanie Danych Firmowych na QR Code

Zakodujemy Twoje dane firmowe w kwadratowym kodzie graficznym, który można następnie wykorzystać w drukowanych materiałach graficznych: wizytówki, foldery etc. Dzięki temu Klienci będą mogli w łatwy sposób zapisać dane kontaktowe Twojej firmy lub dotrzeć do przydatnych informacji.

Działania Nakierowane na Pozyskiwanie Klientów i Zleceń

Działania Nakierowane na Pozyskiwanie Klientów i Zleceń

Przygotujemy dla Twojej firmy wszystkie niezbędne narzędzia i materiały do prowadzenia kampanii reklamowej w internecie. Na Twojej stronie umieścimy specjalne kody zbierające dane o odwiedzających w taki sposób aby można było do nich później dotrzeć z reklamą. Aby osiągnąć najlepsze efekty niezbędne jest posiadanie aktywnej usługi „Wirtualny numer telefonu firmowego”.

Profile w Mediach Społecznościowych

Profile w Mediach Społecznościowych

Założymy i utrzymamy Twoje firmowe konta na Facebook, Twitter i G+. Usługa obejmuje także przygotowanie grafik profilowych oraz wszystkich niezbędnych opisów i odpowiedniej konfiguracji. Dajemy również możliwość automatycznej publikacji wpisów branżowych w zależności od indywidualnych ustawień konta klienta.

Monitoring informacji w Internecie 24/7

Monitoring informacji w Internecie 24/7

W ramach umowy będziemy kontrolować informacje o Twojej firmie, konkurencji i branży. W zależności od ustawień, będziemy wysyłać Ci powiadomienia na e-mail lub sms o wszystkich istotnych wpisach, które pojawiły się w sieci w ramach interesujących Cię tematów. 
Liczba monitorowanych fraz zależna od wybranego pakietu usług.

Monitoring mediów społecznościowych

Monitoring mediów społecznościowych

W ramach umowy będziemy prowadzić kontrolę wpisów na Twoich firmowych profilach w mediach społecznościowych. Istnieje także możliwość otrzymywania powiadomień na e-mail, które będą zawierały odwołanie do informacji. Oferujemy także możliwość dostępu do tych informacji z poziomu profesjonalnego systemu do zarządznaia zgłoszeniami.

Usługa SMS Alert

Usługa SMS
Alert

Powiadomimy Cię o każdej próbie kontaktu od Twoich potencjalnych Klientów, Klientom, którym nie udało się dodzwonić do Twojej firmy, wyślemy SMS z informacją, że skontaktujesz się z nim najszybciej jak to będzie możliwe. Dzięki tej usłudze nie stracisz żadnego potencjalnego Klienta.

Wirtualny Sekretariat

Wirtualny
Sekretariat

W przypadku kiedy nie będziesz mógł odebrać telefonu, rozmowa zostanie przekierowania do centrum telefonicznego Fachowcy.pl, gdzie agent przedstawi się nazwą Twojej firmy, a pełna informacja o kontakcie zostanie przesłana do Ciebie na wskazany adres e-mail lub sms. Liczba przekierowań w miesiącu zależna od wybranego pakietu.

System Obsługi Kuponów Rabatowych

System Obsługi Kuponów Rabatowych

Damy Ci możliwość generowania i udostępniania klientom kodów rabatowych. Klient wchodząc na profil lub stronę Twojej firmy zobaczy kody rabatowe, które będzie mógł pobrać na swój komputer lub telefon. Dzięki tej usłudze masz pełen monitoring i pełne informacje o Klientach korzystających z rabatów.

Prezentacja Video Twojej Firmy

Prezentacja Video Twojej Firmy

Opowiedź Klientom o swojej firmie i zyskaj ich zaufanie. Nasza profesjonalna ekipa telewizji tv.fachowcy.pl przygotuje 30-sekundowy film wideo prezentujący Twoją firmę, który następnie zostanie opublikowany w serwisie tv.fachowcy.pl. Cena zawiera przekazanie licencji na wykorzystanie filmu w dowolnie wybranych przez Ciebie mediach.

Obróbka lub wykonanie zdjęć w siedzibie klienta

Obróbka lub wykonanie zdjęć w siedzibie klienta

Wykonamy lub obrobimy zdjęcia Twojej firmy do wykorzystania w ramach obecności firmy w internecie. Obróbka oznacza dostosowanie otrzymanych zdjęć w taki sposób, aby nadawały się do publikacji.

Zastrzegamy sobie jednak prawo do odmowy obróbki zdjęć w przypadku, gdy ich jakość nie będzie tego umożliwiała – w takiej sytuacji możliwe jest wykonanie sesji w siedzibie Twojej firmy.

Zobacz cennik pakietów


Kontakt do wybranych działów:

Dla nowych klientów / Dział Sprzedaży:

+48 22 247 80 40

e-mail: sprzedaz@fachowcy.plDla obecnych klientów / Dział Obsługi Klienta (DOK):

+48 22 247 80 40

e-mail: dok@fachowcy.plDział Finansów i Administracji / księgowość:

+48 22 247 80 40

e-mail: finanse@fachowcy.plFacebookGoogle Moja FirmaTwitterYouTube