Fachowcy.pl

Rezerwacja wizyty online

Po co tracić czas na odbieranie telefonów i umawianie wizyt, skoro Klienci sami mogą się wpisać do Twojego kalendarza? Dzięki rewolucyjnej usłudze "Rezerwacji wizyty online" mogą oni wybierać pośród dostępnych terminów i sami zapisać się na wizytę. A Ty możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej. 

Fachowcy.pl

Zamawianie jedzenia
online

Zatrudnianie dodatkowej osoby odbierającej telefoniczne zamówienia, to zbędny wydatek dla Twojej restauracji. Dzięki prostemu formularzowi do zamawiania jedzenia on-line nie tylko zaoszczędzisz na dodatkowych etatach, ale ułatwisz Klientom wybór dania, na które akurat mają ochotę. 

Fachowcy.pl

Live-chat na stronie www

Wyjdź naprzeciw swoim Klientom, wykorzystując usługę Chatu - zdecydowanie najszybszej i najwygodniejszej formy kontaktu. Gwarantujemy, że Klienci docenią takie udogodnienie, a Ty zaoszczędzisz czas na telefonach, prowadząc jednocześnie kilka rozmów na chacie.

Fachowcy.pl

Formularz zbierania
danych

Planujesz akcję marketingową, ale masz problem z bazą Klientów? Dzięki przejrzystemu formularzowi do zbierania danych, osoby zainteresowane Twoimi rozwiązaniami zbudują bazę kontaktową za Ciebie. 

Fachowcy.pl

Call-back w 59 sekund

Jak skontaktować się z Klientem w ciągu niecałej minuty od jego interakcji. To proste? Nasza centrala odnotowuje chęć rozmowy, dzwoni na podany przez Ciebie numer, a następnie nawiązuje połączenie między wybranym numerem a Klientem. 

Fachowcy.pl

Sklep online / Sklep internetowy

Sprzedawaj bezpośrednio ze swojej strony internetowej. Kompleksowe rozwiązanie e-sklepu dostępne w ramach naszej platformy. Integracja z systemami płatności, możliwość wyboru sposobów dostawy, wersja mobilna, wersje językowe i wiele innych dodatkowych funkcjonalności dostępnych w ramach wybranego przez Ciebie pakietu usług Fachowcy.pl

Fachowcy.pl

Monitoring Informacji Firmowych w Internecie 24/7

Możesz Kontrolować informacje o firmie, konkurencji i branży. Wysłane do ciebie zostanie powiadomienie na e-mail lub sms w zależności od indywidualnych ustawień. W wypadku dużej liczby alertów na popularne słowa kluczowe są one grupowane i wysłane raz dziennie. Odpowiedni dobór fraz pozwala wykorzystać usługę do pozyskiwania nowych zleceń.

 

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedź się więcej o naszej usłudze

Zainteresowała Cię nasza usługa i chcesz wiedzieć więcej? Weź udział w bezpłatnym webinarze, na którym dowiesz jak wykorzystać potencjał Internetu, żeby Twoja firma bardziej efektywnie pozyskiwała zlecenia i nowych klientów. Dowiedz się jak wykorzystać naszą platformę i zmienić zwykły Internet w prawdziwe narzędzie sprzedażowe dla Twojej firmy!

Aby uczestniczyć w webinarze nie musisz ruszać się z domu. Siedzisz wygodnie przy swoim komputerze tam gdzie chcesz. Zdobywanie wiedzy jeszcze nigdy nie było takie proste!

Sprawdź terminy


Kontakt do wybranych działów:

Dla nowych klientów / Dział Sprzedaży:

+48 22 247 80 40

e-mail: sprzedaz@fachowcy.plDla obecnych klientów / Dział Obsługi Klienta (DOK):

+48 22 247 80 40

e-mail: dok@fachowcy.plDział Finansów i Administracji / księgowość:

+48 22 247 80 40

e-mail: finanse@fachowcy.plFacebookGoogle Moja FirmaTwitterYouTube

DZIAŁ MARKETINGU:

+48 22 247 80 40

e-mail: marketing@fachowcy.pl

DZIAŁ PR / SOCIAL MEDIA:

+48 22 247 80 40

e-mail: social@fachowcy.pl

DZIAŁ RELACJI INWESTORSKICH:

+48 22 247 80 40

e-mail: inwestor@fachowcy.pl

NIE WIESZ GDZIE NAPISAĆ?

+48 22 247 80 40

e-mail: info@fachowcy.pl