Fachowcy.pl

Rezerwacja wizyty online

Po co tracić czas na odbieranie telefonów i umawianie wizyt, skoro Klienci sami mogą się wpisać do Twojego kalendarza? Dzięki rewolucyjnej usłudze "Rezerwacji wizyty online" mogą oni wybierać pośród dostępnych terminów i sami zapisać się na wizytę. A Ty możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej. 

Fachowcy.pl

Formularz zbierania
danych

Planujesz akcję marketingową, ale masz problem z bazą Klientów? Dzięki przejrzystemu formularzowi do zbierania danych, osoby zainteresowane Twoimi rozwiązaniami zbudują bazę kontaktową za Ciebie. 

Fachowcy.pl

Call-back w 59 sekund

Jak skontaktować się z Klientem w ciągu niecałej minuty od jego interakcji. To proste? Nasza centrala odnotowuje chęć rozmowy, dzwoni na podany przez Ciebie numer, a następnie nawiązuje połączenie między wybranym numerem a Klientem. 

Fachowcy.pl

Sklep online / Sklep internetowy

Sprzedawaj bezpośrednio ze swojej strony internetowej. Kompleksowe rozwiązanie e-sklepu dostępne w ramach naszej platformy. Integracja z systemami płatności, możliwość wyboru sposobów dostawy, wersja mobilna, wersje językowe i wiele innych dodatkowych funkcjonalności dostępnych w ramach wybranego przez Ciebie pakietu usług Fachowcy.pl

Fachowcy.pl

Live-chat na stronie www

Wyjdź naprzeciw swoim Klientom, wykorzystując usługę Chatu - zdecydowanie najszybszej i najwygodniejszej formy kontaktu. Gwarantujemy, że Klienci docenią takie udogodnienie, a Ty zaoszczędzisz czas na telefonach, prowadząc jednocześnie kilka rozmów na chacie.

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedź się więcej o naszej usłudze

Zainteresowała Cię nasza usługa i chcesz wiedzieć więcej? Weź udział w bezpłatnym webinarze, na którym dowiesz jak wykorzystać potencjał Internetu, żeby Twoja firma bardziej efektywnie pozyskiwała zlecenia i nowych klientów. Dowiedz się jak wykorzystać naszą platformę i zmienić zwykły Internet w prawdziwe narzędzie sprzedażowe dla Twojej firmy!

Aby uczestniczyć w webinarze nie musisz ruszać się z domu. Siedzisz wygodnie przy swoim komputerze tam gdzie chcesz. Zdobywanie wiedzy jeszcze nigdy nie było takie proste!

Sprawdź terminy


Kontakt do wybranych działów:

Dla nowych klientów / Dział Sprzedaży:

+48 22 247 80 40

e-mail: sprzedaz@fachowcy.plDla obecnych klientów / Dział Obsługi Klienta (DOK):

+48 22 247 80 40

e-mail: dok@fachowcy.plDział Finansów i Administracji / księgowość:

+48 22 247 80 40

e-mail: finanse@fachowcy.plFacebookGoogle Moja FirmaTwitterYouTube

DZIAŁ MARKETINGU:

+48 22 247 80 40

e-mail: marketing@fachowcy.pl

DZIAŁ PR / SOCIAL MEDIA:

+48 22 247 80 40

e-mail: social@fachowcy.pl

DZIAŁ RELACJI INWESTORSKICH:

+48 22 247 80 40

e-mail: inwestor@fachowcy.pl

NIE WIESZ GDZIE NAPISAĆ?

+48 22 247 80 40

e-mail: info@fachowcy.pl