odkurzacz workowy

Sprzątanie w domu nie jest zazwyczaj naszą ulubioną czynnością. A co w przypadku, gdy metraż naszego lokum jest naprawdę duży? Nagle okazuje się, że z niechęcią spoglądamy na odkurzacz stojący pod ścianą. Tymczasem wystarczy jedynie znaleźć takie urządzenie, które będzie odpowiednie do sprzątania większych powierzchni. Czy odkurzacz workowy to w tym przypadku odpowiednie rozwiązanie?

Duży dom – czy to również duży problem? 

Może się wydawać, że sprzątanie niemałego domu będzie szczególnie problematyczne. Tymczasem w dużej mierze zależne jest to od naszej organizacji pracy, czasu oraz… od wybranego do tych czynności sprzętu. Nowoczesne technologie to rozwiązania, dzięki którym poświęcamy coraz mniej czasu na obowiązki domowe. Nie możemy przecież całkowicie zrezygnować z ich wykonywania, ale mamy szansę na to, aby były one nieco mniej czasochłonne i angażujące. Doskonałym przykładem może być odkurzanie. Dzięki zastosowaniu niebanalnych rozwiązań proces sprzątania możemy przeprowadzać nawet wtedy, gdy inni domownicy śpią (ze względu na bardzo cichą pracę odkurzacza). Ponadto możemy wybrać, czy interesuje nas urządzenie posiadające worek, czy może niekoniecznie. Ale które będzie lepszym wyborem przy większym metrażu? 

Odkurzacz, który pomoże Ci przy sprzątaniu dużego domu 

Dobrej jakości odkurzacz nie będzie zajmował zbyt wiele miejsca w domu, natomiast pomoże nam uporać się z procesem sprzątania.  

Dawnym odkurzaczom bez wątpienia brakowało możliwości manewrowaniem nimi w komfortowy sposób. Dzisiaj zostało to osiągnięte. Użytkownik jest w stanie wykonywać płynne ruchy, dzięki którym wysprząta nawet najmniejsze zakamarki. W przypadku dużych powierzchni kluczowe okazuje się natomiast wybranie odkurzacza, który nie rozładuje się w połowie pracy. Czy więc rzeczywiście odkurzacz workowy powinien być naszym pierwszym wyborem? 

Czy odkurzacz workowy sprawdzi się przy większym metrażu? 

Tak naprawdę najlepszym wyborem przy większym metrażu będzie odkurzacz workowy. Nie musimy martwić się jego regularnym ładowaniem, ponieważ jest to urządzenie, które podłączamy bezpośrednio do prądu. Przy dużej powierzchni czekanie, aż nasze urządzenie zostanie ponownie naładowane, byłoby niekomfortowe. Warto też zwrócić uwagę na to, że nowoczesne odkurzacze proponowane przez firmę Electrolux wyróżniają między innymi łatwe w wymianie worki, które zmienisz po ich napełnieniu.  

W przypadku dużych mieszkań bądź domów ilość nagromadzonego kurzu oraz innych zanieczyszczeń może przyprawić o zawrót głowy. Aby jednak skutecznie oczyścić wnętrze, będziemy potrzebować niemałej mocy ssania, jaką wyróżnia się między innymi niejeden odkurzacz workowy. Tak zwana ssawka OneGo Power Clean sprawdzi się przy niezwykle różnych powierzchniach. Dokładnie zbiera wszystkie cząsteczki, niezależnie od rodzaju podłogi. 

Jaki odkurzacz workowy wybrać? 

Przy zakupie sprzętu warto sprawdzić, jaka jest długość kabla, w który został wyposażony nasz odkurzacz workowy. Na przykład w przypadku odkurzacza workowego Pure D8 PD82-ALRG SILENCE 57 dB zasięg działania to aż 12 metrów. W ten sposób komfortowo uda nam się posprzątać każde z pomieszczeń i znaleźć takie źródło prądu, do którego bez przeszkód się podłączymy. Wielu użytkowników zwraca również uwagę na głośność działania takiego urządzenia. Jeżeli w domu są małe dzieci lub inni domownicy, którzy chcą odpocząć po ciężkim dniu, to wybierając wyżej wspomniany odkurzacz, raczej nie zakłócimy ich spokoju. W jaki sposób jest to możliwe? Oto system PureSound, który powoduje, że PURE D8.2 SILENCE to najcichszy odkurzacz w ofercie firmy Electrolux.  

Jego ogromną zaletą jest możliwość automatycznej regulacji mocy. Jest to odkurzacz przyszłości, w którym zastosowana została technologia SmartMode. Jak działa? Automatycznie wykrywa rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza. W ten sposób nie musisz martwić się o to, aby stale zmieniać poziom ssania w zależności od tego, czy odkurzasz właśnie dywan, czy może parkiet.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here