Dobry sposób na zaaranżowanie szatni, garażu czy pomieszczenia gospodarczego

0
447

Niezależnie od tego, czy chcemy urządzić szatnię dla kilkulatków w pierwszych klasach szkoły podstawowej, przebieralnię na pływalni, pomieszczenie socjalne dla pracowników, czy też potrzebujemy kilku mebli do garażu, doskonałym rozwiązaniem są szafki metalowe. Te wytrzymałe oraz łatwe w utrzymaniu czystości meble będą doskonałym, jak również estetycznym dopełnieniem typowo funkcjonalnych pomieszczeń.

Ładnie i praktycznie

Przebieralnie, szatnie, a nawet zaplecze sklepu to przestrzenie, w których design schodzi na drugi plan. Na szczęście nie musimy rezygnować z ładnego wystroju, na rzecz funkcjonalności. Wystarczy, że zainwestujemy w dobre jakościowo, trwałe oraz zamykane na kluczyk lub kod szafki metalowe. W sieci znajdziemy mnóstwo modeli tego typu wyposażenia w najróżniejszych kolorach, więc bez problemy wybierzemy wersję pasującą do barwnego, szkolnego korytarza, nowoczesnej, minimalistycznej siłowni lub nieco ascetycznej przebieralni roboczej w przedsiębiorstwie produkcyjnym. W takich metalowych szafkach zmieszczą się kurtki, buty, a w przypadku dzieci nawet książki. Producenci oferują tak wiele wariantów, że dobierzemy także wielkość schowków dostosowaną do naszych potrzeb.

Skrytka, którą nie tak łatwo sforsować

Jeśli chodzi o firmy, szafki metalowe są nie tylko dobrymi schowkami w pomieszczeniach socjalnych. Mogą one służyć także jako sejfy na ważne akta lub dokumenty biznesowe. Takie szafy dla księgowych i kadrowych występują w kilku wersjach. Możemy nabyć modele z drzwiami skrzydłowymi, żaluzjowymi lub przesuwnymi, więc łatwo będzie wkomponować ten mebel w niewielką powierzchnię biurową. W odróżnieniu od wersji socjalnej schowków, w tych stalowych archiwach można dodatkowo zainstalować tzw. skarbczyk na gotówkę i inne cenne przedmioty albo szuflady umożlwiające wygodne przechowywanie, jak również wyszukiwanie teczek. Szaf metalowych nie powinno zabraknąć w kancelariach notarialnych i prawnych, szkołach, urzędach oraz wszystkich innych instytucjach zobowiązanych do przechowywania poufnej dokumentacji.

Solidne, łatwe do wyczyszczenia i bardzo estetyczne – takie właśnie są szafy metalowe, dzięki którym bez problemu urządzimy wszystkie pomieszczenia wymagające schowków. Poza powyższymi przykładami, producenci mogą zaoferować nam także inne, praktyczne modele służące np. do przechowywania komputerów przemysłowych lub nawet śniadań na stołówkach pracowniczych. Duży wybór sprawi, że z łatwością dobierzemy pasujące nam wersje szafek, które fantastycznie spełnią swoje zadanie i doskonale wkomponują się w aranżowaną przestrzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here