Kołdra obciążeniowa

W przypadku bezsenności oraz innych problemów o podłożu nerwowym kołdra obciążeniowa będzie Twoim strzałem w 10, gdyż może ona pomóc rozwiązać wszystkie uciążliwe problemy! Warto zaznaczyć, iż nie jest to standardowa kołdra, bowiem oferowany produkt to specjalistyczna kołdra, która sprawdza się zarówno u osób dorosłych jak i dzieci. Wiele osób zastanawia się jaka kołdrę wybrać oraz jak dany produkt działa na organizm? W poniższym artykule znajdziesz istotne informacje na temat działania kołdry obciążeniowej!

Czym jest kołdra obciążeniowa oraz jakie jest jej działanie?

Przede wszystkim należy podkreślić, iż oferowana kołdra obciążeniowa pełni funkcje środka terapeutycznego, poprzez który możliwy jest spokojny sen oraz wygodny wypoczynek. Czy wiesz, że kołdry obciążeniowe zostały wykonane ze specjalnych koców, które wypełnione są szklanymi kulkami? Bowiem kulki produkowane są z zastosowaniem około 85% krzemionki a także tlenku sodu. Kołdra obciążeniową wypełniają elementy, które na powierzchni uciskają dużą liczbę punktów. Poprzez ucisk terapeutyczny uwalniają się dwa bardzo ważne hormony takie jak: serotonina oraz melatonina! Powinieneś wiedzieć, że serotonina jest istotnym hormonem, które powoduje większe odczuwanie szczęścia, natomiast melatonina uwalniana jest w trakcie zasypiania. Co istotne, dzięki takiemu zastosowaniu eliminowany jest również hormon stresu- kortyzol!

Kołdra obciążeniowa- dla kogo jest przeznaczona?

Należy podkreślić, iż dostępna w ofercie sklepu kołdra obciążeniowa jest przede wszystkim przeznaczona dla osób, które borykają się z wieloma, różnymi dolegliwościami między innymi:

  • z chorobą Alzheimera oraz chorobą Parkinsona
  • z przewlekłą chorobą oraz bólami, które związane są z terapią
  • z zaburzeniami różnego rodzaju dotyczącymi układu nerwowego
  • z zaburzeniami psychicznymi (między innymi: depresja oraz inne, stany lękowe)
  • z urazami mózgu, a także porażeniami mózgowymi
  • z nadmiernym napięciem fizycznym oraz psychicznym takim jak stres.

Warto zaznaczyć, iż wszelkie stany lękowe oraz napięcia nerwowe dotyczą zarówno dzieci jak i osób dorosłych, ich podstawą mogą być różnego rodzaju choroby! Dlatego zaleca się, aby takim sytuacjom zapobiegać już na samym początku, między innymi poprzez codzienną regenerację. Dostępne w ofercie kołdry obciążeniowe są idealnym rozwiązaniem aby zniwelować owe stany lękowe, przede wszystkim ze względu na fakt, iż obniżają poziom kortyzolu!

Kołdra obciążeniowa- doskonałe rozwiązanie na stres

W obecnym czasie z problemem stresu zmaga się ponad połowa Polaków, bowiem stres towarzyszy wielu osobom praktycznie każdego dnia, aczkolwiek największy problem jest w przypadku gdy utrzymuje się on zbyt długo. W takiej sytuacji zaleca się przede wszystkim: zdrowy sen, regularny odpoczynek oraz regenerację. Oferowane kołdry obciążeniowe sensoryczne wpływają również na lepszą koncentrację, pomagają pozbyć się dolegliwości, które związane są z wieloma zaburzeniami i schorzeniami. Jest to produkt, który polecany jest szczególnie osobom mającym problemy ze stresem, który pojawia się z różnych powodów, bądź wynikających z różnych sytuacji!

Kołdra obciążeniowa do produkt godny polecenia, jeśli borykasz się z różnymi dolegliwościami, zapoznaj się z dostępną ofertą sklepu i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie! Zapewnij sobie zdrowy sen oraz lepsze samopoczucie!

Opracowanie: Sklep internetowy z kołdrami Pościel To https://posciel.to/koldry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here