Orange Flex dla firm

Brak zobowiązań, elastyczne pakiety i usługi oraz wygodne płatności i zarządzanie kontem – to główne zalety Orange Flex. Oferta dla firm to ponadto e-faktury za płatności, do których masz wygodny dostęp w aplikacji na smartfonie. Do jednego konta możesz też dodać do 5 dodatkowych numerów. Zobacz, dlaczego warto mieć telefon dla firmy w Orange Flex.

Co i za ile masz w Orange Flex w ofercie dla firm?

Orange Flex jest siecią komórkową w aplikacji, z której możesz skorzystać także wtedy, gdy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą. Wszystko masz w aplikacji na telefonie, co pozwala Ci zarządzać kontem tak, jak chcesz i kiedy chcesz.

W ofercie Orange Flex dla firm masz zawsze nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz korzystasz z mediów społecznościowych w kraju bez limitu danych. Do wyboru są natomiast 4 Plany komórkowe, które różnią się głównie wielkością pakietu danych.

  1. 15 GB to 25 zł (20,33 zł + VAT);
  2. 30 GB to 30 zł (24,39 zł + VAT);
  3. 50 GB to (40,65 zł + VAT);
  4. 100 GB plus dostęp do sieci 5G to 80 zł (65,04 zł + VAT).

Wybrany Plan zmieniasz na inny w dowolnym momencie – wystarczy tylko kilka kliknięć w aplikacji. Równie prosto włączasz i wyłączasz dodatkowe usługi oraz pakiety (szczegóły oferty Flex dla firm znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm).

Wygodne płatności za telefon dla firmy, brak zobowiązań i wszystko pod kontrolą

Gdy masz Orange Flex na firmę, dostajesz e-fakturę po każdej płatności. Do wszystkich plików masz łatwy dostęp w jednym miejscu w aplikacji. W apce płacisz też za usługi – podpiętą kartą płatniczą albo doładowując konto BLIKIEM. Płatności są pobierane automatycznie za miesiąc z góry, ale rezygnujesz kiedy chcesz, bez okresu wypowiedzenia.

Do jednego konta Orange Flex dla firm możesz również dodać do 5 dodatkowych numerów w ramach Rodziny Flex. W aplikacji widzisz wtedy informacje o wszystkich telefonach pracowników lub rodziny. Co więcej, od Ciebie zależy, jakie usługi mogą oni aktywować samodzielnie, a kiedy muszą poprosić Cię o zgodę przez aplikację.

Orange Flex na firmę ma wiele zalet

Telefon dla firmy w Orange Flex to także takie korzyści, jak:

  • pierwszy miesiąc za 1 zł, bez względu na wybrany Plan;
  • Plan bez pakietu GB za jedyne 15 zł dostępny na dodatkowych numerach w Rodzinie Flex;
  • możliwość dzielenia się gigabajtami z innymi użytkownikami Flexa;
  • darmowy eSIM;
  • druga karta SIM lub eSIM z tym samym numerem bez dodatkowych kosztów.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here