podatek

Biuro Borsuk Podatki zadba o to, abyś mógł spać spokojnie. Wypełnienie zeznania podatkowego będzie łatwe i przyjemne. Znajdziesz tutaj pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy, z krajów takich jak: Belgia, Holandia, Niemcy czy Austria. Od dwudziestu lat udało się odzyskać ponad 150 milionów euro dla klientów, m.in. z zaniżonych ulg podatkowych oraz ze zbyt dużych naliczanych składek na rzecz podatku dochodowego. Możesz być pewien, że specjaliści z Borsuk Podatki zajmą się wszelkimi formalnościami. Rozlicz podatek z zagranicy, skorzystaj z pomocy profesjonalnej kancelarii i zobacz, jak przebiega proces, na przykładzie Niemiec.

Jak rozliczać podatek z Niemiec. Podpowiada Borsuk Podatki

O zwrot podatku z Niemiec mogą ubiegać się osoby, które pracowały na terenie tego kraju legalnie w ostatnim roku podatkowym.  Obowiązkowe rozliczenie dotyczy tych, których dochody przekroczyły 10700 euro, osoby posiadające kilku pracodawców, emerytów i rencistów, a także tych, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Z niemieckim urzędem skarbowym mamy możliwość rozliczenia do 4 lat wstecz. Niezbędnymi formalnościami do wypełniania wniosku będą: Lohnsteuerkarte oraz Lohnsteuerbescheinigung. Warto skorzystać ze wspólnego rozliczenia z małżonkiem, szczególnie wtedy, gdy jest zauważalna różnica w zarobkach.

Całkowita kwota zwrotu może być wyższa. Skorzystaj z ulg podatkowych

Aby skorzystać z przysługujących nam ulg podatkowych, trzeba przedstawić Finanzamt, np. informacje o kosztach dojazdu do pracy, umowie najmu mieszkania czy regularnych opłat za media. Jeśli koszty przekraczają kwotę 1000 euro, mogą zostać załączone do rozliczenia podatkowego. Ulgi podatkowe dotyczą współmałżonka, regularnych dojazdów do pracy w Niemczech, odliczenia delegacji, odzieży roboczej czy przedmiotów kupionych w celach służbowych. Zaufaj specjalistom z dziedziny podatków zagranicznych. 

Rozlicz podatek z zagranicy razem z Borsuk Podatki

Borsuk Podatki wie, jak Ci pomóc. Cała procedura rozliczenia podatku z zagranicy już nie będzie dla Ciebie stresująca. Formalności wypełnimy za Ciebie. W każdym przypadku możesz liczyć na naszą pomoc. Wystarczy, że skontaktujesz się z doradcą podatkowym i przekażesz mu wymagane dokumenty. W przypadku Niemiec, zwrot podatku trwa maksymalnie 6 tygodni, a średnia jego kwota to nawet 1200 euro. Nie zwlekaj, aby nie przegapić terminu złożenia zeznania podatkowego. Zrób to już dziś, razem z biurem Borsuk Podatki. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here